Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
BeláHľadať
 
 

Nákup športovej výbavy

NESCHVÁLENÝ PROJEKT

Názov projektu: Nákup športovej výbavy        

Celkové rozpočtové náklady: 10 495,50 €

Iné zdroje financovania: 495,50  €

Obdobie realizácie: okamžite po zakúpení materiálno – technického vybavenia

Cieľ projektu: Projekt je prioritne zameraný na zabezpečenie materiálno – technického vybavenia pre šport, ktorý budú využívať žiaci, žiačky i mládež, ale aj športovci zo sociálne znevýhodnených rodín v rozvoji ich telesnej kultúry. Nadobudnutie tohto vybavenia bude slúžiť ako prostriedok pre zvýšenie motivácie, kultivované trávenie voľného času i vytváranie príležitosti pre aktívne zapojenie mládeže do pravidelnej činnosti. Osobitnú úlohu zohráva šport pre vypestovanie zdravého životného štýlu nielen u žiakov, žiačok, ale i mládeže.

V súčasnosti je v obci nedostatok materiálno – technického vybavenia pre športové činnosti. Športová výbava chýba, jej zaobstaranie by bolo veľmi atraktívnou novinkou pre všetkých so záujmom o šport. V nových športových výbavách sa budú športovci i športovkyne zúčastňovať rôznych športových turnajov i súťaží.

Cieľová skupina: Prípravka (50 žiakov, futbal), starší žiaci (30 žiakov, futbal), mladší žiaci (30 žiakov, futbal), dorast (20 dorastencov, futbal), dievčatá florbal: prípravka (25 dievčat), mladšie žiačky (20), staršie žiačky (30).

Plánované využitie: Športová výbava bude využitá priamo pri výkone daného športu, na tréningy, na účasť na športových súťažiach.

Udržateľnosť projektu: Zakúpením výbavy sa prispeje k rozvoju komunitného života v obci  a zvýši sa počet športových fanúšikov. Novou výbavou sa prilákajú aj noví milovníci športu. Ďalej sa bude využívať pri organizovaní športových turnajov a súťaží s celoštátnou pôsobnosťou na reprezentovanie obce (Chorvátsko, Srbsko, Česko, Poľsko).


 

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár

Autocamping Belá - Nižné Kamence

navštívte najlepší kemp na Slovensku - kvalitný servis, nádherné prostredie

Rádio Belá - rádio pre ľudí

Mikroregión Terchovská dolina

Združenie obcí

Triedenie odpadu

Mediálny partner

webygroup
ÚvodÚvodná stránka