Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
BeláHľadať
 
 

Vyhlásenie mimoriadnej situácie - snehová kalamitaVytlačiť
 

Oznamujeme občanom, že v našej obci sa opäť vyhlásila mimoriadna situácie v súvislosti so snehovou kalamitou, a to ku dňu tj. 14/1/2019  o 7.00 hod. Dôsledkom nemožnosti vykonať odstraňovanie snehu vlastnými silami a prostriedkami načas vo všetkých miestach a osadách, záchranné práce pokračujú vyhlásením tejto MS a spracúvaním objednávok pre PO, ktorých týmto vyzývame ak vlastnia vhodnú techniku na komplexné prejazdenie komunikácií (hlavne do osád obce) a uvedenie života obce do normálneho chodu aby sa hlásili starostovi obce ohľadom zapojenia sa do prác.

Starosta obce stanovuje  tieto  režimové opatrenia: - obyvatelia obce v danej časti sa budú riadiť pokynmi starostu obce, aktívne sa zapájať do odpratávania snehu,  obmedziť pohyb motorovými vozidlami,  rešpektovať vecné plnenie a osobné úkony, umožniť vjazd a prejazd vozidlám rýchlej zdravotnej služby, zachovať pokoj.   

 

archív:

Aktualizácia - mimoriadna situácia v súvislosti zo snehovou kalamitou bola odvolaná/ukončená ku dňu 11/1/2019 o 14.00 hod

V súvislosti so vznikom mimoriadnej udalosti – snehovej kalamity na území obce a pôsobenia jej následkov na život, zdravie a majetok, obec podľa § 15 ods. 1, písm. j) zákona Národnej rady Slovenskej republiky číslo 42/1994 Z. z. o civilnej ochrane obyvateľstva v znení neskorších predpisov v y h l a s u j e dňa 3/1/2019 o 11.00 h  na území obce mimoriadnu situáciu.

 

 

 

 


 
 

dnes je: 16.1.2019

meniny má: Kristína

  • Utorok-1-2graphic-icon
  • Streda1-2graphic-icon
  • Štvrtok1-1graphic-icon

Autocamping Belá - Nižné Kamence

navštívte najlepší kemp na Slovensku - kvalitný servis, nádherné prostredie

Rádio Belá - rádio pre ľudí

webygroup
ÚvodÚvodná stránka