Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
BeláHľadať
 
 

Zbierka pre OSKARAVytlačiť
 

                                                            Pomoc pre Oskara.png                             Milí priatelia,
obraciame sa na Vás s prosbou o pomoc pre nášho syna, ktorý sa narodil s veľmi vzácnou vrodenou vadou - bilaterálna radiálna aplázia. V oboch rukách mu chýbajú radiálne kosti, čo spôsobuje zahnutie zápästí, obmedzuje hybnosť lakťov, rúk aj prstov. Vďaka jedinečnej operácií - ulnarizácií /ktorú momentálne vykonávajú len 2 lekári z USA/, ďalšej liečby a rehabilitáciam, je možnosť zlepšiť hybnosť rúk ako aj výrazne zvýšiť kvalitu života.
Výhody ulnarizácie 1/ predlaktie a zápästie zostáva voľné - nie je nutné nosiť dlahy 2/ žiadne narušenie rastovej chrupavky - aj keď obmedzene, ale predsa bude ruka stále rásť 3/ ruka sa nevracia do pôvodnej zahnutej podoby.
Cenová kalkulácia operácie je 99.371,58 eur. Oskarko má operáciu predbežne stanovenú na august/september 2020, na rezerváciu termínu musíme uhradiť 20% z celkovej sumy a keďže známym s podobným osudom v ročnom boji poisťovňa neustále zamietala a nakoniec aj zamietla operáciu v plnom rozsahu, rozhodli sme sa urobiť zbierku /transparentný účet/, aby sme stihli dať potrebné peniaze dokopy a aby sme mu tak zabezpečili kvalitnejší a plnohodnotnejší život. Každým eurom sme o krok bližie k zdravším rukám nášho Oskarka. Za každé euro sme všetkým vďační.                                                                                    


Janka Bobáňová s rodinou
Názov účtu OSKARKO                                                                                                          IBAN SK8509000000005163692884

 


 
 

dnes je: 20.10.2019

meniny má: Vendelín

podrobný kalendár

Autocamping Belá - Nižné Kamence

navštívte najlepší kemp na Slovensku - kvalitný servis, nádherné prostredie

Rádio Belá - rádio pre ľudí

Mikroregión Terchovská dolina

Združenie obcí

Triedenie odpadu

Mediálny partner

webygroup
ÚvodÚvodná stránka