Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
BeláHľadať
 
 

Práce v obci

Aktuálne

  • Na základe vyhlásenia mimoriadnej situácie - snehovej kalamity v našej obci sa  aktívne sústreďujú všetky dostupné mechanizmy na odstránení snehu z vozoviek, uľahčenie prístupu na ťažko dostupné miesta a vykonávať opatrenia potrebné k zníženiu rizika ohrozenia.
  • S príchodom zimy a snehu začíname so zimnou údržbou (posypy, odhŕňanie..), k tomu patrí aj údržba chodníkov Belá - Kamence.
  • Informujeme vás o aktuálne prebiehajúcej rekonštrukcii na starej budove tribúny na futbalovom ihrisku. Nedávno sa dokončila rekonštrukcia starej strechy na tribúne za novú a budeme pokračovať aj s výstavbou novej plne zakrytej tribúny s kapacitou 80 miest, ktorá bude situovaná oproti súčasnej tribúne. V ostatných dňoch bol pripravený podklad pod novú tribúnu, obec čaká na samotnú dodávku konštrukcie dodávateľom.  Práce sa realizujú v rámci Národného športového projektu výstavby, rekonštrukcie a dobudovania infraštruktúry v Obci Belá.
  • Koncom roka 2018 prebiehala v našej obci rekonštrukcia strechy na budove obecného úradu, ktorá sa úspešne dokončila. K rekonštrukcii patrilo aj zateplenie komína a dorobil sa bleskozvod. Aktuálne prebieha revízia bleskozvodu.
  • Najbližšie sa zber separovaného odpadu uskutoční v 3. týždni od 15.01. - 17.01

 

       Pre nazretie do aktuálneho kalendáru odpadu kliknite sem

                                       https://www.bela.sk/kalendar-zberu-odpadu.html


 

Služby obce, verejná údržba

Tento úsek zaisťuje čistenie miestnych komunikácií a zimnú údržbu chodníkov, obhospodaruje verejnú zeleň v obci, odstraňuje rôzne poruchy, ktoré sú v kompetencii obce, zabezpečuje pravidelný zber komunálneho a separovaného odpadu /kalendár odpadu nájdete na našom webe v sekcii odpadové hospodárstvo/.

 

Kompetentný pracovník: Ján Kaňa

tel.: 0948 331 002

sekretariát OcÚ: 041/5693 331

 


 

dnes je: 16.1.2019

meniny má: Kristína

  • Utorok-1-2graphic-icon
  • Streda1-2graphic-icon
  • Štvrtok1-1graphic-icon

Autocamping Belá - Nižné Kamence

navštívte najlepší kemp na Slovensku - kvalitný servis, nádherné prostredie

Rádio Belá - rádio pre ľudí

webygroup
ÚvodÚvodná stránka