Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu
BeláHľadať
 
 

Práce v obci

Aktuálne

  • V tomto období prebieha v našej obci rekonštrukcia strechy na budove obecného úradu. Viac ako 30 - ročná strecha bola už v havarijnom stave. Cez strechu na viacerých miestach zatekalo, strecha mala nefunkčný okapový systém, vlhli obvodové steny budovy, opadávali aj stropy. Taktiež funkcia novej strechy nebude len proti zatekaniu ale aj tepelná izolácia, predíde sa tak neznesiteľným letným horúčavám, keď strecha rozpálila interiér a kancelárie nad zdravú normu, taktiež v zime zvýši efektivitu vykurovania a napomôže udržiavať teplo v budove. Obecné zastupiteľstvo rozhodlo o jej rekonštrukcii.

         

         

 

 

  • V najbližšom čase sa pripravuje výstavba novej tribúny oproti pôvodnej. Obec je práve vo fáze prípravy podkladu a čakáme na dodanie samotnej konštrukcie tribúny. 

 

Služby obce, verejná údržba

Tento úsek zaisťuje čistenie miestnych komunikácií a zimnú údržbu chodníkov, obhospodaruje verejnú zeleň v obci, odstraňuje rôzne poruchy, ktoré sú v kompetencii obce, zabezpečuje pravidelný zber komunálneho a separovaného odpadu /kalendár odpadu nájdete na našom webe v sekcii odpadové hospodárstvo/.

 

Kompetentný pracovník: Ján Kaňa

tel.: 0948 331 002

sekretariát OcÚ: 041/5693 331


 

dnes je: 17.11.2018

meniny má: Klaudia

  • Piatok7-4graphic-icon
  • Sobota5-6graphic-icon
  • Nedeľa4-4graphic-icon

Obecný rozhlas

Tu si môžete vypočuť čo sa v obci oznamovalo hlásením v rozhlase

Autocamping Belá - Nižné Kamence

navštívte najlepší kemp na Slovensku - kvalitný servis, nádherné prostredie

Rádio Belá - rádio pre ľudí

webygroup
ÚvodÚvodná stránka