Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
BeláHľadať
 
 

Výmena umelého trávnika na multifunkčnom ihrisku

NESCHVÁLENÝ PROJEKT

Názov projektu: Výmena umelého trávnika na multifunkčnom ihrisku   

Celkové rozpočtové náklady: 16 001,40 €

Vlastné zdroje financovania: 1 621,80  €

Výška požadovanej dotácie: 14 379,60 €

Obdobie realizácie: v čase letných prázdnin

Cieľ projektu: Projekt je prioritne zameraný na výmenu zničeného povrchu na multifunkčnom ihrisku, na opravu podkladu pod trávnikom (odstrániť nerovnosti, opraviť drenážny systém a pod.) doteraz používaného ihriska. Veľmi dôležitým grom pri výmene trávnika je skutočnosť, že umožní bezpečné a kvalitné využívanie nielen na aktívne športy, ale i kultivované trávenie voľného času.

V súčasnosti je ihrisko úplne uzavreté pre žiakov ZŠ a pre verejnosť, pretože povrch multifunkčného ihriska je zničený. Z hľadiska bezpečnosti a hygieny ihrisko nespĺňa ani základné kritéria. Je preto potrebné vytvoriť podmienky pre ďalšie využívanie multifunkčného ihriska v obci, aby sa mohlo znovu sprístupniť pre užívanie žiakov i verejnosť a rozšíriť podmienky pre čo možno najviac druhov športových aktivít.

Cieľová skupina: Žiaci základnej školy, ktorá má športové triedy zamerané na futbal a florbal, deti v obci, ktoré navštevujú športové krúžky, všetky deti v obci a ich rodičia na užitočné a zábavné trávenie voľného času.

  • žiaci základnej školy: 346,
  • žiaci materskej školy: 89,
  • verejnosť – občania obce.

Plánované využitie: Športová výbava bude využitá priamo pri výkone daného športu, na tréningy, na účasť na športových súťažiach.

Udržateľnosť projektu: Výmenou trávnika sa môžu znovu „otvoriť brány“ turnajom futbalu a florbalu v rámci škôl v regióne, Olympijskému dňu, turnaju starších pánov, i využívaniu ihriska športovým klubom na tréning dorastencov. Vymeneným trávnikom sa prilákajú aj noví záujemcovia o šport.


 

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár

Autocamping Belá - Nižné Kamence

navštívte najlepší kemp na Slovensku - kvalitný servis, nádherné prostredie

Rádio Belá - rádio pre ľudí

Mikroregión Terchovská dolina

Združenie obcí

Triedenie odpadu

Mediálny partner

webygroup
ÚvodÚvodná stránka