Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
BeláHľadať
 
 

Vytvorme deťom bezpečné detské ihrisko

NESCHVÁLENÝ PROJEKT

Názov projektu: Vytvorme deťom bezpečné detské ihrisko                                

Celkové rozpočtové náklady: 6 000,00 €

Výška požadovanej dotácie: 6 000,00 €

Obdobie realizácie: Okamžite po zakúpení vybavenia, zabudovania, osadenia a nainštalovania,  sa začne využívať.

Začiatok realizácie aktivity: 01.07.2018

Cieľ projektu: Detské ihrisko má v súčasnosti nezastupiteľnú úlohu pri výchove detí. Pre detí všetkých vekových kategórií predstavuje možnosť zmysluplného trávenia voľného času i významnú výchovno – vzdelávaciu funkciu. Hrou sa deti učia samostatnosti. Detské ihrisko je tiež miestom oddychu a relaxu pre rodičov, starých rodičov detí. Je nevyhnutné vybudovanie ihriska, ktoré by spĺňalo nielen bezpečnostné, ale aj estetické parametre. Súčasné detské ihrisko si vyžaduje neodkladnú rekonštrukciu, zničené časti ihriska sa musia odstrániť a nahradiť ich novými. Otvorené pieskoviská sú plné nečistôt a nie sú chránené pred domácimi miláčikmi. Preliezky chátrajú, hojdačky sú poznačené „zubom času“ a môžu sa kedykoľvek odtrhnúť z bodu upevnenia. Vybudovaním novej preliezkovej zostavy sa zvýši pohybová aktivita detí.

Hlavným cieľom projektu je rekonštrukcia pôvodného detského ihriska, vybudovanie moderného ihriska. Chceme vytvoriť podmienky na bezpečné trávenie voľného času. Momentálne je detské ihrisko v zlom stave, je zastarané, nevyhovujúce. Súčasný stav je nevyhovujúci nielen po stránke bezpečnostnej, ale i hygienickej. Je nevyhnutné pristúpiť k rekonštrukcii detského ihriska a jeho pretvoreniu na ihrisko, ktoré bude bezpečne plniť nielen funkciu zdroja zábavy, ale i výchovno – vzdelávaciu funkciu.

Cieľová skupina: Primárnou cieľovou skupinou sú občania obce, najmä rodiny s malými deťmi, taktiež deti z materskej školy.


 

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár

Autocamping Belá - Nižné Kamence

navštívte najlepší kemp na Slovensku - kvalitný servis, nádherné prostredie

Rádio Belá - rádio pre ľudí

Mikroregión Terchovská dolina

Združenie obcí

Triedenie odpadu

Mediálny partner

webygroup
ÚvodÚvodná stránka